V Konferencja Uwielbienia – GÓRA CHWAŁY

Zapraszamy na V Konferencję Uwielbienia
Góra Chwały

“W Nim bowiem żyjemy, poruszamy się i jesteśmy” (Dz 17, 28)

Zapraszamy na kolejną konferencję uwielbienia na Górze Świętej Anny. Tym razem hasłem przewodnim spotkania są słowa św. Pawła wygłoszone na Aeropagu: “W Nim bowiem żyjemy, poruszamy się i jesteśmy” (Dz 17, 28). Poprzez uwielbienie chcemy dziękować Bogu za jego nieustanną obecność w naszym życiu. Bo On stale jest przy nas, a Jego miłosierdzie nie ma granic. Dlatego w tym roku spotykamy się w weekend, kiedy przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Święto to jest nie tylko dniem szczególnego uwielbienia Boga w tajemnicy miłosierdzia, ale czasem łaski dla wszystkich ludzi. Skorzystajmy z niego wspólnie!

Podczas V Konferencji Uwielbienia naszymi gośćmi będą:
* Małgorzata i Karol Sobczykowie – liderzy Wspólnoty Głos na Pustyni, której członkowie od kilku lat ewangelizują i posługują modlitwą w całej Polsce;
* ks. Radek Rafał MSF – rekolekcjonista, redaktor naczelny Posłańca Św. Rodziny, duszpasterz wspólnoty: Poznanie Jezusa Flp 3,8;
* ks. Marek Mekwiński – przyjaciel i członek Agalliasis żywo zaangażowany w jej życie od 25 lat – zarówno jako kapłan, jak i członek wspólnoty.

Konferencja ma charakter otwarty i jest kierowana do wszystkich poszukujących Boga w swojej codzienności, do wszystkich pragnących jeszcze bliższej relacji z Jezusem, do wszystkich chcących swoim życiem nieustannie wielbić Najwyższego.

Plan Konferencji:
Piątek 
17:00 – Początek rejestracji
19:00 – Kolacja
21:00 – Eucharystia
Sobota   
8:30 – Śniadanie  
9:30 – Sesja I
11:30 – Przerwa
12:00 – Eucharystia
13:30 – Obiad
16:00 – Sesja II
18:30 – Kolacja
20:00 – Wieczór Chwały
Niedziela  
8:30 – Śniadanie 
9:30 – Sesja III
12:00 – Eucharystia
14:00 – Obiad

Ks. Radosław Rafał zaprasza na V Konferencję Uwielbienia:

Zaproszenie na V Konferencję Uwielbienia - ks. Radosław Rafał MSF
383 views
17   

Udostępniaj, informuj swoje wspólnoty i bądźmy razem !

ZGŁOSZENIE NA KONFERENCJĘ