Nikt jeszcze nie skomentował

Sylwestrowa Góra Chwały 30.12.22-01.01.23

Nie kręci Cię sylwestrowa impreza i strzelające korki od szampana? Mamy dla Ciebie propozycję noworocznej nocy nie z tego świata! W imieniu naszej Wspólnoty oraz Wspólnoty Jezusa Miłosiernego w Rybniku serdecznie zapraszamy do wspólnego podziękowania Bogu za mijający rok i wejście w nowy, oddając Mu chwałę! Prostujmy ścieżki i przygotujmy Mu drogę w 2023 roku 🙂
Sylwestrową Górę Chwały zaczniemy wieczorem w piątek 30 grudnia, a zakończymy niedzielnym, noworocznym obiadem (1 stycznia). W planie Eucharystia (a nawet 3!), uwielbienie i… jeszcze więcej uwielbienia!
Miejsce:
Tradycyjnie Dom Pielgrzyma na Górze św. Anny (al. Jana Pawła II 7, 47-154 Góra Świętej Anny).
Koszty:
Obejmują udział w Górze Chwały, 2 noclegi i wyżywienie:
Osoby dorosłe i młodzież do rocznika 2014 włącznie → 350 zł w pokojach z łazienkami, 300 zł za miejsce w pokoju bez łazienki (dostępna łazienka wspólna na korytarzu).
Dzieci z roczników od 2015 do 2020 → 50% stawki.
Dzieci z roczników 2021 i 2022 → bezpłatnie (bez posiłków i osobnego łóżka).
Zapisy przez formularz dostępny poniżej do 23 grudnia lub wyczerpania miejsc. Zapraszamy wszystkich chętnych, przyjaciół, sympatyków i znajomych znajomych z obu wspólnot.
Już się zapisałaś/zapisałeś? Świetnie! Udostępnij tę informację, by dotarła do jak największej grupy osób. Może ktoś właśnie zastanawia się nad planami na Sylwestra.

Comments are closed.