Wrocławski Wieczór Chwały z Marcinem Jakimowiczem

Wrocławski Wieczór Chwały z Marcinem Jakimowiczem

Zapraszamy wszystkich na otwarte spotkanie uwielbieniowe – „Wrocławski Wieczór Chwały”

Naszym gościem będzie redaktor Gościa Niedzielnego – Marcin Jakimowicz, który podzieli się swoim świadectwem modlitwy uwielbienia.

Marcin Jakimowicz
Marcin Jakimowicz - uwielbienie(ur. 1971) – dziennikarz działu „Kościół”. Absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Śląskim. Po studiach pracował jako korespondent Katolickiej Agencji Informacyjnej i redaktor Wydawnictwa Księgarnia św. Jacka. Od roku 2004 dziennikarz działu „Kościół” w tygodniku „Gość Niedzielny”. W 1998 roku opublikował książkę „Radykalni” – wywiady z Tomaszem Budzyńskim, Darkiem Malejonkiem, Piotrem Żyżelewiczem i Grzegorzem Wacławem. Wywiady z tymi znanymi muzykami rockowymi, którzy przeżyli nawrócenie i publicznie przyznają się do wiary katolickiej, stały się rychło bestsellerem. Od tej pory wydał jeszcze: „Dziennik pisany mocą”, „Dno”, „Drugie dno, czyli muzyka i świąteczny nastrój”, „Tramwaj, kefir i bułka” oraz „Pełne zanurzenie”. Niebawem w wydawnictwie Znak ukaże się zbiór publikowanych w „Gościu Niedzielnym” wywiadów „Nóż na gardle”. Publikował m.in. we „Frondzie”, „Rzeczpospolitej”, „W drodze”, „Liście”. Żonaty, trójka dzieci.

Spotkanie odbędzie się w kościele pw. Św. Anny Wrocław – Oporów przy ul. Sobótki 42

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli być osobiście, spotkanie będzie transmitowane na kanale youtube Agalliasis – www.tv.agalliasis.pl

Zapraszamy !!!

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/409301049406894/
Link do kanału youtube: http://tv.agalliasis.pl