Nikt jeszcze nie skomentował

Uwielbienie w Jedności

Zapraszamy Was do wspólnego Uwielbienia w Jedności! ???
We wrześniu w modlitwie poprowadzi nas wszystkich Diakonia Uwielbienia naszej wspólnoty ??

Posłuchaj piosenki ?, która jest zapowiedzią całej godzinnej modlitwy uwielbienia ➡️ https://youtu.be/LM19Z3YLHYI

Premiera całego uwielbienia już 13 września 2022 o godzinie 19:00 ➡️ https://www.youtube.com/watch?v=_rbzLKKhsiA

Dołącz! ❤️
Niezależnie od tego gdzie jesteś i co robisz – zatrzymaj się i wznieś z nami pieśń uwielbienia! ?? Niech sam Bóg Cię prowadzi w tym czasie i wylewa na Ciebie swoje błogosławieństwo ???
____

➡️➡️➡️ Wizja projektu „Uwielbienie w jedności”

Dlaczego uwielbienie❓
Biblia ? zachęca nas, abyśmy wspólnie modlili się Słowem Bożym i oddawali chwałę Bogu ?: „Napełniajcie się Duchem, odmawiając wspólnie psalmy, hymny i natchnione pieśni, śpiewając Panu i uwielbiając Go całym sercem.” (Ef 5,18 – 19). Dlatego skupiamy się na Jezusie ?, którego Bóg nad wszystko wywyższył, któremu darował imię ponad wszelkie imię ?.

Dlaczego w jedności❓
W odpowiedzi na Boże pragnienie ❤️: „Aby i oni stanowili w nas jedno” (J 17, 21b), zapraszamy chrześcijan z różnych środowisk, aby razem skupić się na tym co nas łączy ?? na naszym Panu Jezusie Chrystusie ??.

Jak wyglądają publikacje❓
? Co miesiąc premiera kolejnego uwielbienia z nowym zespołem
? W drugie czwartki miesiąca publikujemy całe nagranie uwielbienia trwające ok 1h. Dlaczego aż godzinę? Po to, abyś mógł się zatrzymać i wejść głębiej w modlitwę.
? W pozostałe czwartki miesiąca publikujemy wybrane piosenki z nagrań dla tych, którzy preferują krótszy format uwielbienia, bądź szukają konkretnych utworów.

Comments are closed.