Nikt jeszcze nie skomentował

Ks. prof. dr hab. Mariusz Rosik został delegatem Arcybiskupa dla naszej wspólnoty

„Do szczególnych zadań Księdza Profesora, jako mego delegata, należy troska o właściwą formację duchową Członków i Sympatyków tej Wspólnoty, m.in. poprzez głoszenie Słowa Bożego.

Niech w pracy formacyjnej wśród katolickiego laikatu, opartej o Ewangelię i Urząd Nauczycielski Kościoła, towarzyszy światło Ducha Świętego i moje pasterskie błogosławieństwo.”

Kochani,
Z przyjemnością informuję, że z dniem 1 marca 2023 roku, na mocy dekretu, delegatem Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego Józefa Kupnego dla naszej wspólnoty został ustanowiony Ksiądz Prałat prof. dr hab. Mariusz Rosik.

Jest to dla nas wielka radość i zaszczyt, że Ks. Mariusz będzie naszym duszpasterzem i przewodnikiem duchowym. Jego doświadczenie, mądrość i wiedza będą nieocenionym wsparciem dla naszej wspólnoty, a jego zaangażowanie i oddanie służbie Bożej stanowią wzór dla nas wszystkich.

Zapewniamy Księdza Mariusza o naszej modlitwie i pełnym poparciu w jego misji duszpasterskiej. Życzymy mu wielu łask Bożych oraz sił i wytrwałości w służbie Kościołowi i ludziom.

Serdecznie witamy Księdza Mariusza Rosika w naszej wspólnocie.

Comments are closed.